Ремонт вм'ятин без фарбування в Дніпрі

Сервіс по видаленню вм'ятин без фарбування автомобіля PDR на автокомплексі PITLINE
Безкоштовно по Україні: 0 (800) 402-000
Телефон в Дніпрі: +38 (0562) 362-362
 • 1. Багаторічний досвід
 • 2. Кваліфіковані майстри
 • 3. Робота з будь-яким металом
 • 4. Будь-яка конфігурація інструментів
 • 5. Максимально оперативна робота
 • 6. Збереження оригінального покриття

Що потрібно знати про технології видалення вм'ятин без фарбування автомобіля

Що таке PDR?
Paintless Dent Removal (PDR) - дослівно перекладається як видалення вм'ятин без фарбування.
Спеціальна техніка ремонту кузова автомобіля за рахунок механічного впливу на вм'ятину. Дефекти кузова усуваються повністю, при цьому зберігається заводське лакофарбове покриття.
Від чого залежить ціна?
Ціна усунення вм'ятини буде озвучена до початку робіт. Вартість видалення вм'ятини залежить від:
 • Розміру пошкодження
 • Необхідного часу на усунення
 • Складність роботи
Як відбувається процес усунення?
Основним методом видалення вм'ятин без фарбування є метод тиску гачками. Це досить складна робота, що вимагає від майстра достатньої кваліфікації і спеціальних інструментів.
Додатковим методом усунення дефектів кузова є клейова система. Якщо неможливо застосувати перший метод, наприклад пошкодження стійки дверей, на вм'ятину приклеюються пластикові деталі, за рахунок яких робиться витяжка.

Якого результату очікувати? Приклади наших робіт.

Як нас знайти і записатися на видалення вм'ятин без фарбування?

м.Дніпро, Набережна Перемоги, 146 (6-а Перемога, АЗС ЮКОН)
Записатися на зручний час:
0 (800) 402-000 +38 (0562) 362-362
Поки наші майстри працюють з Вашим автомобілем, можна добре провести час в зоні відпочинку для клієнтів або випити чашечку кави в кафетерії.

Painless Dent Repair - німецька методика ремонту вм'ятин без фарбування транспортного засобу. Процедура була розроблена в 1960 році інженер-технологами концерну «Мерседес», популярної така методика видалення вм'ятин на автомобілі стала в 90-х роках, коли виробники автомобілів почали використовувати еластичні і менш колючі фарби і лаки.

Процедура усунення вм'ятин може проводиться 2-ма способами - це або використання спеціальних присосок, або випрямлення зсередини. Останній варіант фахівцями вважається більш ефективним і надійним. Використовуючи такий спосіб, майстер може руками промацати пошкоджену поверхню і визначити необхідні в кожному конкретному випадку напрямок і силу впливу на метал. У більшості випадків технологія PDR не вимагає розбирання авто, що дозволяє економити і тимчасові, і фінансові ресурси.

Ремонт вм'ятин без фарбування: переваги

Беспокрасочное технологією усуваються вм'ятини діаметром від пари сантиметрів, до метра. Вдаючись до даної послуги в професійних автомобільних комплексах, ви отримуєте ряд незаперечних переваг:

 1. Ви можете відремонтувати машину зі збереженням первісного фарбування.
 2. Оформивши попередній запис на зручний час, ви можете швидко відновити зовнішній вигляд і функціональність транспортного засобу.
 3. Видалення вм'ятин на автомобілі без перефарбовування дозволить вам надалі набагато дорожче продати автомобіль.
 4. Ремонт вм'ятин авто в Дніпрі проводиться професійно - оксидна плівка на металевих деталях кузова не руйнується, приховані порожнини частин залишаються захищеними від корозії.
 5. Якісний ремонт вм'ятин без фарбування порівняно бюджетний метод усунення безлічі механічних пошкоджень.

Як одне з базових переваг варто відзначити і час проведення процедури, в залежності від типу пошкодження, майстри СТО виконують роботи від 20 хвилин до декількох годин. Таким чином, вам не доведеться весь день обходитися без транспортного засобу.

Видалення вм'ятин на автомобілі PDR технологією: особливості

Показання. Відремонтувати автомобіль зі збереженням фарбування можна при:

 • освіті ушкоджень від падіння предметів (снігові шапки, камені, гілки дерев, бурульки або ж побутове сміття);
 • освіті вм'ятини від граду;
 • освіті ушкоджень, отриманих на парковці;
 • утворення вм'ятин при механічному впливі.

Методика PDR застосовується як для деталей сталевих, так і для алюмінієвих.

Обмеження. Відремонтувати транспортний засіб зі збереженням фарбування функціонально неможливо у випадках:

 • якщо вік лакофарбового покриття авто перевищує 15 років;
 • пошкодження утворилося непрямим ударом, який привів до перекосу кузова;
 • якщо пошкодження розташовано на кромці дверей, багажника або кузова з гострими заломами стійок даху або порогів.

Фахівці настійно не рекомендують намагатися самостійно усунути механічно утворилися вм'ятини на транспортних засобах, це може привести до пошкодження як лакофарбового покриття машини, так і захисної оксидної плівки на кузовних деталях. Усунення таких дефектів потребують від майстрів проведення більш серйозних, фінансово і тимчасово витратних ремонтних робіт.

Автокомплекс «PITLINE» - швидке видалення вм'ятин на автомобілі

Вм'ятини від падіння предметів або пошкодження, отримані на парковці - всі ці дефекти під силу усунути висококваліфікованим фахівцям компанії «PITLINE».

Наші майстри мають величезний досвід роботи за методикою Painless Dent Repair, в арсеналі співробітників якісне спеціалізоване обладнання, за допомогою якого вони здійснюють ремонт вм'ятин без фарбування в вкрай короткий термін.

Вартість ремонтних робіт безпосередньо залежить від розташування пошкодження і його розміру, але в будь-якому випадку сума буде значно більше бюджетної, ніж проведення рихтування та фарбування.

Для економії вашого часу нами здійснюється попередній запис на видалення вм'ятин на автомобілі PDR технологією в зручний час для вас. Проконсультуватися по всіх виниклих питань та записатися можна за телефоном, вказаним в шапці сайту. Також ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію від наших майстрів безпосередньо в автокомплексі «PITLINE».