Заміна масла

Автомобіль (від грец. Αὐτός - сам і лат. Mobilis - рухомий, швидкий) - моторне дорожній транспортний засіб, що використовується для перевезення людей або вантажів. Сучасний автомобіль складається з 15 - 20 тисяч деталей, з яких 150 - 300 є найбільш важливими і вимагають найбільших витрат в експлуатації.

Одним з найбільш важливих елементів автомобіля є двигун - серце автомобіля.

Тому кожен автомобіліст повинен знати, що на бензині і маслі економити не можна. Масло в двигуні працює, як кров у нашому організмі: за рахунок його циркуляції в двигуні вся система працює рівно і ефективно.

Одна з найважливіших процедур, яку необхідно виконувати регулярно це заміна моторного масла і фільтра.

Чому необхідно міняти масло в двигуні?

Моторне масло абсорбує пил і бруд, які потрапляють в двигун, знижує ступінь тертя між його деталями. Крім мастила, моторне масло виконує функцію відведення тепла за рахунок зменшення тертя, захищає металеві деталі від корозії, має миючими властивостями - видаляє нагар, продукти горіння, найдрібніші частинки.

Всі ці завдання масло може виконати тільки протягом свого життєвого циклу і в міру погіршення робочих властивостей вже не забезпечує двигуну належного догляду. Тому дуже важливо міняти моторне масло по регламенту, який встановлений виробником автомобіля. Для різних марок і моделей встановлюється свій міжсервісний інтервал, який в середньому становить 10 000 - 20 000 км, але не рідше ніж раз в 1 рік - навіть якщо пробіг ще не досяг межі за регламентом.

Процес заміни масла в двигуні відносно не складний і складається з наступних етапів:

  • підбираємо відповідне масло, грунтуючись на рекомендаціях виробника авто;
  • прогреваем двигун;
  • відкручуємо зливну пробку і зливаємо старе масло або відбираємо його через масляний щуп з допомогою вакуумної установки;
  • міняємо масляний фільтр;
  • закручуємо зливну пробку, попередньо замінивши кільце ущільнювача, і заливаємо нове масло;
  • запускаємо двигун на пару хвилин, потім глушимо його і виставляємо рівень масла.

Коли прийде час міняти моторне масло у вас буде два варіанти: або Ви зробите все своїми руками або можете звернутися до нас і наші фахівці допоможуть підібрати і масло і масляний фільтр, а механіки з задоволенням поміняють його.

Своєчасна заміна масла і фільтра в двигуні - гарантія довгого життя Вашого автомобіля і його безперебійної роботи.

 

Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE
Заміна масла PITLINE