Шиномонтаж від PITLINE

Будь який автолюбитель знає, що якісний шиномонтаж дуже важливий і як важко його знайти. Від того, наскільки якісно обійшлися з вашими шинами залежить і ваша безпека, і комфорт в русі та управлінні, а також термін експлуатації шин. Крім послуг шиномонтажу ми пропонуємо нашим клієнтам роботи з балансування, ремонту шин (проколи), миття та чищення коліс, а також ремонту колісних дисків.

Стан наших доріг змушує нас все частіше стикатися з таким заходом, як ремонт колісних дисків автомобіля. Ремонт автомобільних дисків, в залежності від їх типу, можна розділити на два види: ремонт та реставрація. При цьому другий вид ремонту більше відноситися до реставрації литих дисків.

Ремонт штампованих і сталевих дисків в гаражних умовах - захід цілком здійсненний, найчастіше відбувається за допомогою кувалди. Як правило, ремонт і фарбування дисків своїми руками здійснюється в разі невеликих вм'ятин, але за однієї умови: якщо пошкодження диска не стосуються його параметрів, при цьому зовнішня видимість, як би відремонтованої вм'ятини дуже і дуже оманлива. Що ж необхідно мати для самостійного ремонту: безліч вільного часу, гараж, пара «ударних» інструментів типу молоток і кувалда.

Існує проста рекомендація по ремонту штатних колісних дисків, якими є сталеві та штамповані - потрібно в разі отримання вм'ятини диска, звернутися на шиномонтаж нашого автокомплексу PITLINE, де на спеціалізованому обладнанні вам зроблять прокатку диска або його викочування.

Співробітники шиномонтажу нашого автоцентру, регулярно беруть участь в тренінгах, майстер-класах та курсах з підвищення кваліфікації. Постійний розвиток теоретичної бази знань підкріплюється вдосконаленням практичних навичок.

У роботі ми використовуємо шиномонтажне обладнання німецького бренду BEISSBARTH та адаптери HAWEKA.

Попередньо записатися можна за телефонами:

(0562) 362-362
0 800 402 000

Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж
Шиномонтаж