Фільтри

Ціна

585 грн - 10860 грн

Ширина

Профіль

Диаметр диску

Напрямок

Із закінченням зими і приходом тепла варто відразу ж задуматися про те, щоб змінити зимові покришки, а якщо літня гума відсутня, то набути її. Уже при +10С використання зимового варіанту недоцільно і до того ж сильно зношує матеріал вироби.

Наш інтернет-магазин колісної продукції PITLINE.ua пропонує своїм клієнтам широкий асортимент літніх скат...

Із закінченням зими і приходом тепла варто відразу ж задуматися про те, щоб змінити зимові покришки, а якщо літня гума відсутня, то набути її. Уже при +10С використання зимового варіанту недоцільно і до того ж сильно зношує матеріал вироби.

Наш інтернет-магазин колісної продукції PITLINE.ua пропонує своїм клієнтам широкий асортимент літніх скатів для будь-якого виду транспортного засобу таких світових гігантів автоіндустрії як Bridgestone, GoodYear, Continental та ін.

Для того щоб зробити правильний вибір на користь тієї або іншої моделі покришки, необхідно враховувати деякі фактори.

Аквапланування і шини з урахуванням цього явища

Аквапланування - досить небезпечне і не улюблену явище, яке може статися з автомобілем на мокрому покритті траси, що характеризується втратою контакту колеса з дорогою. Найчастіше такі неприємності трапляються під час сильного дощу. В даний час, завдяки новітнім розробкам у сфері малюнка протектора, а також завдяки вдосконаленню матеріалу вироби, вдається створити максимально комфортні умови під час руху на мокрому покритті.

Хімічний склад покришки

З огляду на те, що літні колеса підлягають більш інтенсивного зносу (вплив високих температур навколишнього середовища, асфальту, при впливі сил тертя), конструктори постійно вдосконалюють їх хімічний склад. На даний момент відмінно зарекомендували себе вироби, що включають в свій склад такий елемент як силика. Дані шини здатні більш тривалий час зберігати свої технічні параметри, а, отже, і прослужать клієнту довше.

Сфера використання річної покришки

Літні скати не всі однотипні, а значить, не будуть однаково поводитися на різного роду покритті дороги. Наприклад, вид протектора, призначеного для їзди по асфальту або бетонній основі і ведучому себе в цих умовах тихо і комфортно, не будуть володіти тими ж параметрами на грунтових дорогах. І, навпаки, фактурний малюнок протектора з яскраво вираженими грунтозацепамі, характерними для грунту, будуть шумно і малоустойчива поводитися на твердому покритті.

Таким чином, прийнявши рішення придбати нові літні скати і визначившись з тими параметрами, за якими буде робитися відбір, доцільно відвідати наш інтернет-магазин PITLINE, де зібрана велика кількість моделей покришок на будь-який перевагу за доступною ціною. Контент ресурсу сприятиме наданню вичерпної інформації з будь-якої моделі асортиментного ряду продукції, що максимально спростить вибір, покупку і доставку товару в будь-який куточок України.

Літні шини за розміром диска.

Більше

Автомобільні літні шини

Підбір шин по автомобілю:

Підібрати