Фільтри

Охолоджуючі рідини для авто призначені для контролю температури нагріву різноманітних рухових деталей в будь-яких погодних умов. По суті своїй це спеціальні рідини з різноманітними присадками, адже вони не повинні випаруються в умовах дуже високих температур, і замерзати при низьких. Також вони володіють антикорозійними властивостями, які необхі...

Охолоджуючі рідини для авто призначені для контролю температури нагріву різноманітних рухових деталей в будь-яких погодних умов. По суті своїй це спеціальні рідини з різноманітними присадками, адже вони не повинні випаруються в умовах дуже високих температур, і замерзати при низьких. Також вони володіють антикорозійними властивостями, які необхідні для захисту металевих поверхонь комплектуючих двигуна.

Ще одна маловідома функція охолоджувальної рідини - збереження в салоні транспортного засобу тепла. В період експлуатації авто рідину необхідно регулярно перевіряти, адже вона зменшується, процедуру заміни проводити потрібно з періодичністю в 3-6 місяців.

Антифриз для авто: особливості та класи

Для початку необхідно розібратися в різниці між антифризом і тосолом. Автомобільний тосол - це один з різновидів антифризу, розроблений він був в лабораторії Технологій Органічного Синтезу в радянські часи. По суті «тосол» - це всього-на-всього абревіатура, вироблена від найменування лабораторії. Він ідеально підходить для транспортних засобів марок «Волга», «Жигулі» і «Москвич». З появою на вітчизняному ринку автомобілів закордонного виробництва, настала ера і нових марок охолоджуючих рідин.

Антифризи виробляються 2-х типів:

  • • силікатні;
  • • карбоксилатні.

При виготовленні антифризів першого типу використовуються нітрити, силікати, нітрати, борати і фосфати в якості присадок. До цієї групи належить тосол. Серед переваг такої охолоджуючої рідини - відмінні антикорозійні властивості. Недоліки - низька теплопровідність, через яку погіршується теплообмін і, в деяких випадках, відбувається перегрів двигуна. Заміна силікатних антифризів повинна здійсняться кожні 30 тис. Км.
Карбоксилатні рідини виробляються на базі органічних кислот, що дозволяє їм повноцінно функціонувати в більш широкому температурному діапазоні. Вони не утворюють осаду, що не погіршують теплообмін двигуна, не закупорюють канали охолоджувальної системи, в кінці експлуатаційного строку не перетворюються в гелі, що іноді трапляється з силікатними аналогами. Карбоксилатні рідини також володіють антикорозійними властивостями, при цьому мають більш тривалий експлуатаційний термін, заміна потрібно після 200 тис. Км пробігу.

Також антифризи класифікуються на 3 різновиди:

  • • G11;
  • • G12;
  • • G13.

Перший клас найбільш бюджетний, в його склад часто входить етилен гліколь і невелика кількість допоміжних силікатних присадок, термін експлуатації вкрай малий. У складі антифризу G12 знаходиться етиленгліколь і присадки карбоксилатні. Більш дорогий варіант, служать значно довше першого класу антифризів, характеризуються стабільнішими властивостями. G13 - преміум охолоджуючі рідини, вони екологічно безпечні, не отруйні, не діють згубно на навколишнє середовище. Все завдяки пропіленгліколь і карбоксилат в складі антифризу. За ціною це найбільш дорогий варіант, але витрати виправдані і властивостями, і терміном служби.

Де купити концентрований антифриз?

Продаж охолоджуючих рідин проводиться інтернет-магазином Pitline. Ми працюємо з виробниками антифризів безпосередньо, тому вартість продукції у нас доступна.

Ознайомитися з усім асортиментом реалізованого нами товару ви можете в каталозі на сайті, там представлені фото продукції, вказана ціна, є опис характеристик і відгуки від клієнтів.

Антифриз концентрат для системи охолодження замовити ви можете як по телефону, так і через корзину на сайті. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпро, Чернігів та інші міста України різноманітними транспортними компаніями.

Більше

Охолоджуючі рідини