Фільтри

Зимові шини - прекрасна розробка конструкторів автомобільних коліс, що дозволяє використовувати транспортний засіб у зимову пору року практично на тому ж рівні, що і в теплий сезон. А ще зовсім недавно далеко не кожен автовласник був не готовий ризикувати і виїжджати з гаража на засніжене покриття дорожнього полотна. Та всесезонна колісна гума,...

Зимові шини - прекрасна розробка конструкторів автомобільних коліс, що дозволяє використовувати транспортний засіб у зимову пору року практично на тому ж рівні, що і в теплий сезон. А ще зовсім недавно далеко не кожен автовласник був не готовий ризикувати і виїжджати з гаража на засніжене покриття дорожнього полотна. Та всесезонна колісна гума, яка реалізовувалася з автомобілем, практично робила його в морозну погоду некерованим.

Наш інтернет-магазин шин PITLINE.ua пропонує своїм клієнтам широкий асортимент якісних зимових покришок, які допоможуть водієві вирішити проблему складних засніжених або покритих льодом трас. Автомобільні шини для холодної пори року забезпечать високу стійкість і маневреність транспортного засобу на трасі, знижуючи ймовірність занесення і виникнення аварійної ситуації.

Для того щоб правильно підібрати і придбати зимову гуму для свого авто, необхідно розуміти деякі особливості і призначення автомобіля, стан дорожнього покриття, по якому найчастіше доводиться їздити. Є ще ряд важливих характеристик зимових покришок, які важливо враховувати. Всі нюанси зимової експлуатації автомобіля по частині коліс готові обговорити з вами наші менеджери.

Дорожне покриття

Досить важливим фактором при підборі зимових коліс є стан дорожнього покриття, по якому часто доводиться експлуатувати авто. Варто для себе проаналізувати, де і як часто доводиться їздити. Наприклад, в ідеалі покришки для засніжених сільських доріг, для очищених міських провулків або для швидкісної автомагістралі будуть відрізнятися по конструкції і напрямку ламелей, структурі і виду матеріалу вироби. Варто зазначити, що даний фактор не є визначальним при виборі коліс. Вся справа в тому, що найчастіше транспортний засіб експлуатується по різного роду дорожнім покриттям, чергуючи одне іншим навіть в процесі однієї поїздки.

Очікувана швидкість поїздки

Висока швидкість руху взимку - на перший погляд неприпустима розкіш. Однак, якщо все ж в силу будь-яких обставин доводиться їздити швидко, для цих цілей конструктори розробили різновид покришок, що мають більш жорсткий матеріал вироби і спеціальний «візерунок» протектора, що забезпечує надійне і якісне зчеплення авто з трасою на досить пристойній швидкості.

Шипована зимова гума

Наявність шипів на поверхні протектора - особливість покришок, призначених для пересування транспортних засобів по засніжених неочищеним дорожнім покриттям. Шипована гума в межах міських будівель, де найчастіше вулиці очищені від снігу, досить рідкісне явище, що викликає лише шелест і дискомфорт під час їзди.

Правильно зробити вибір на користь тієї або іншої моделі, а також отримати вичерпну товарну інформацію допоможуть менеджери нашого інтернет-магазину. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте товар високої якості визнаних світових брендів за доступною ціною з доставкою в будь-який регіон України.

Зимові шини за розміром диска.

Більше

Автомобільні зимові шини

Підбір шин по автомобілю:

Підібрати