Nokian Tyres Outpost AT

Nokian Outpost AT – це надійна літня шина для позашляховиків, кросоверів та легких вантажівок, що забезпечує безпечне та надійне керування нерівною дорогою і навіть за її межами.

За рахунок максимального зчеплення на будь-якому рельєфі, шина дозволяє впевнено почуватися як на дорозі, так і бездоріжжя. Cпеціальний дизайн боковин з агресивною верхньою частиною та великими ґрунтозачепами забезпечує додаткове зчеплення на м'якому ґрунті, а X-подібні канавки у плечовій частині шини забезпечують керованість на непередбачуваних поверхнях, таких як бруд та пісок.

Технологія Aramid Shield забезпечує шині виняткову ходимість та стійкість до проколів. Протектор і боковини шини захищені надзвичайно міцними арамідними волокнами - тим же матеріалом, який використовується в куленепробивних жилетах та в аерокосмічній промисловості. Видалення каменів Gravel guards посилюють захист від проколів у шині Nokian Outpost AT.

Ходимість шини збільшена завдяки спеціально розробленому об'ємному дизайну протектора, рельєф якого доповнений захисними елементами. Малюнок протектора з глибокими канавками працює підвищення пробігу. Екологічна гумова суміш забезпечує максимальну віддачу від кожної подорожі.

Новинку Nokian Outpost AT вже можна придбати в нашому інтернет магазині, а також у магазині нашого автомобільного сервісного центру PITLINE за адресою м. Дніпро, Набережна Перемоги, 146.

 

Nokian Tyres Outpost AT