Michelin Primacy 4+ (Plus)

Новинка весняного сезону 2022 року – оновлена ​​шина Michelin Primacy 4+ (Мішлен Прімасі 4 Плас).

Нові шини Michelin Primacy 4 Plus представлені як заміна та оновлення попередньої моделі. Рисунок протектора, що практично не змінився, в порівнянні з Primacy 4, але значно покращений склад гумової суміші.

Основною особливістю моделі є використання фірмової технології EverGrip, суть якої полягає у використанні декількох шарів гумової суміші, за рахунок чого канавки протектора розкриваються при стиранні протектора і навіть при сильному зносі шина не втрачає своєї працездатності.

Використання технології MaxTouch Construction значно збільшує площу плями контакту, за рахунок чого рівномірно розподіляється навантаження при маневрах і значно збільшується термін служби шин.

На проведених тестах на мокрому асфальті шини Мішлен Прімасі 4 Плюс, у порівнянні з конкурентами (Bridgestone Turanza T005, Continental PremiumContact 6 та Goodyear EfficientGrip Performance 2), демонструють кращий опір як поперечному, так і поздовжньому акваплануванню. У тестах ефективності гальмування вже зношені шини значно виграють у конкурентів.

Новинку вже можна придбати у нашому інтернет магазині, а також у магазині нашого автомобільного сервісного центру PITLINE за адресою м. Дніпро, Набережна Перемоги, 146.

 

Michelin Primacy 4+ (Plus)