Поміняємо масло навіть в сільгосптехніці

 

У двигуні трактора теж потрібно міняти масло. Багато хто не замислюються про це, але періодичне обслуговування будь-якого двигуна просто необхідно, щоб не виникало поломок, які приведуть до значних витрат по заміні самого двигуна.

В період експлуатації трактора масло піддається впливаю кисню, пилу і металевих частинок, що впливає на втрату властивостей масла, необхідних для стабільної роботи двигуна. Тому потрібно стежити за станом масла в двигуні.

Різні моделі тракторів володіють власними специфічними характеристиками. У більшості випадків, заміна масла необхідна в кінці сезону, що становить близько 200 мотогодин. Для підрахунку використовують спеціальні лічильники і тахоспідометр.

Під час збиральної компанії, обов'язково необхідно перевіряти техніку і звертати увагу на ті вузли і агрегати, які несуть більше навантаження.

На пунктах заміни масла PITLINE можна замінити масло не тільки в двигуні легкового автомобіля, але і будь-якої сільськогосподарської техніки. На наших пунктах заміни масла працюють справжні професіонали, що підкріплюється довірою наших клієнтів.

 

Поміняємо масло навіть в сільгосптехніці