Turtle Wax - каталог товарів по бренду. Товари від виробника Turtle Wax

Компанія Turtle Wax - виробник першопроходець, веде звіт свій діяльності з 1939 року, коли поняття автокосметики як такої ще й не існувало. Засновником саме цього бренду був придуманий перший в світі рідкий поліроль, компанія стартувала як невелике сімейне підприємство.


У наші ж дні виробничі масиви виробника укомплектовані найдосконалішим у світі обладнанням, їх виробничі технології унікальні, а дослідні центри знаходяться в Англії і США. Поставка продукції здійснюється більш ніж в 90 світових країн, заводи розміщені на 5 континентах. На частку виробника припадає близько 80% всіх продажів автокосметики в світі, це воістину старожил і гігант автохімічної промисловості. Країна виробництва - США, хоча заснований бренд був у Великобританії.


Каталог виробника Turtle Wax


Бренд автохімії Turtle Wax спеціалізується на розробці і виготовленні різноманітної продукції: склоомиваючих і антіоб'едінітельних препаратів, розморожувачі для стекол, очищувачів кондиціонерів і шкіри, Антіцарапін, сухої хімчистки, наборів для видалення подряпин, лиску для гуми, воскових полиролей тощо.


Бренда Turtle Wax офіційний дилер - компанія Pitline. Асортимент продукції представлений в каталозі нашого интерне-магазину, в продажу:


  • Автополіролі;

  • автошампуни;

  • протизаморожувальні рідини;

  • антидощ;

  • очисники шкіри;

  • поліролі для чорного пластику і ін.

Виробник автомобільної хімії та автокосметики Turtle Wax виробляє високоефективну продукцію з унікальним складом. Серії "Ice" і "Платинова серія" є одними з найбільш екологічних на світовому ринку автохімії. А серія "Екстрім Нано-Тек" - справжній технологічний прорив, продукція нового покоління, яка розроблялася з урахуванням всіх останній відкриттів в галузі нанотехнології.


Автохімія Turtle Wax: де купити в Україні?


Pitline - онлайн-магазин, в асортименті якого представлені товари бренду Turtle Wax. З виробником працюємо безпосередньо, вся реалізована нами продукція оригінальна, сертифікована, вартість її доступна.


Опис продуктів, фото, відгуки клієнтів, ціна - представлені в товарних картках в каталозі. Продаж товарів здійснюється через функціонал кошика на сайті і за вказаними номерами телефону. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Одесу та інші міста країни за допомогою різнотипних транспортних компаній, в Дніпрі є самовивезення і кур'єрська доставка.