Hepu - каталог товарів по бренду. Товари від виробника Hepu

Виробник автомобільної хімії та автокосметики Hepu на світовому ринку автомобільних деталей свою продукцію реалізує з 1996 року. Країна виробництва - Німеччина. Товари компанії використовуються не тільки для заміни поламаних комплектуючих, вони закуповуються і для конвеєрного складання такими гігантами автомобільної промисловості як Volvo, Porsche, Audi, а також BMW і Opel.


Секрет популярності компанії - відмінна якість вихідної сировини і багаторівневий контроль якості за всіма етапами виробництва. Бренд самостійно здійснює весь цикл виробництва продукції: починаючи від проведення досліджень і проектування, закінчуючи продажами за допомогою розвиненої дилерської мережі.


Каталог виробника Hepu


Компанія Hepu спеціалізується на виготовленні профільних рідин, наприклад, рідин для склоомивачів, а також комплектуючих охолоджувальних систем.


Бренда Hepu офіційний дилер - компанія Pitline. Ми спеціалізуємося на реалізації різноманітної продукції даного виробника, в асортименті нашого інтернет-магазині представлені:


  • Рідина склоомивача "Screenwash -60 ° C" SK-C60-005, 5 л.

  • Антифриз концентрат P999 (1: 1, -37 ° C), 5 л.

  • Антифриз концентрат P999-G12 (1: 1, -40 ° C) 1,5л і ін.

Вироблені антифризи концентрати даного бренду ідеально сумісні з сучасними транспортними засобами укомплектованими компактними двигунами. Всі рідини Hepu характеризуються універсальністю, великим діапазоном робочих температурних режимів, чудово справляються з захистом деталей від накипу і корозії. Продукція стійка до тиску і, що дуже важливо, екологічно чиста.


Автохімія Hepu: купити в Україні


Бренд автохімії Hepu реалізується в онлайн-магазині Pitline. Ми напряму співпрацюємо з виробником, тому вся представлена ​​продукція оригінальна і сертифікована. У товарних картках в каталозі на сайті є фото товарів, описані характеристики, вказана ціна.


Продаж антифризів проводиться по всій території України, здійснюються доставки в Київ, Суми, Одесу, Полтаву, Харків, Миколаїв та інші міста різноманітними транспортними компаніями. У Дніпрі ви можете замовити кур'єрську доставку.


Уточнити наявність необхідного вам типу рідини, проконсультуватися по виниклих питань можна зателефонувавши за вказаними в шапці сайту номерами телефону.