Dura Lube - каталог товарів по бренду. Товари від виробника Dura Lube

Компанія Dura Lube на світовий ринок автохімії вийшла в 1986 році, країна виробництва - США. Головне досягнення бренду - розробка і випуск мастильних матеріалів, які суттєво мінімізують знос автомобільних комплектуючих. Рідини виробника регулярно тестуються в різноманітних незалежних лабораторіях, спеціалізованих центрах та інститутах. Товари виробника поставляються не тільки в Східну і Західну Європу, вони успішно імпортуються в країни Балтії і СНД, а також користуються попитом у Таїланді, Саудівської Аравії і Кувейт.


Каталог виробника Dura Lube


Виробник автомобільної хімії та автокосметики Dura Lube спеціалізується на випуску довготривалої мастила, препаратів для очищення, рідин для систем охолодження і харчування, продукції призначеної для захисту і відновлення деталей трансмісії і двигуна.


В Україні бренду Dura Lube офіційний дилер - компанія Pitline. Ми напряму співпрацюємо з виробником, і реалізуємо такі різновиди його продукції:


  • Кондиціонер ущільнювача для АКПП.

  • Очищувач двигуна від шламу і нагару.

  • Очищувач карбюратора і інж.

  • Очищувач паливної системи.

  • Присадка в двигун.

Автохімія Dura Lube на 70% збільшують моторесурс і потужність двигуна, істотно знижують паливний витрата, сприяють легкому пуску при низьких температурах, знижують рівень гучності роботи деталей, виключають ймовірність перегріву в разі качечки масла. Одне з головних переваг продукції - екологічність - знижують загальна кількість викиду шкідливих речовин в навколишнє середовище. Рідини Dura Lube - еталон для порівняльних тестів, за технічними характеристиками рівних їм немає.


Бренд автохімії Dura Lube: де замовити?


Замовити кошти компанії Dura Lube в Україні можна в інтернет-магазині Pitline. Весь асортимент реалізованої нами продукції представлений в каталозі на сайті. Прочитати опис, подивитися фото, дізнатися ціну можна в товарних картках.


Здійснюємо доставку в усі міста України за допомогою різноманітних транспортних компаній, оформити замовлення можна з доставкою в Одесу, Луцьк, Київ, Маріуполь, Харків, Чернівці, Маріуполь і т.д. У Дніпрі є можливість скористатися кур'єрськими послугами. Замовлення оформити можна через функціонал кошика або ж у менеджера, зателефонувавши за вказаними в шапці сайту номерами телефону.